KANADA                                     AMERİKA                                    İNGİLTERE                                      MALTA

                                                           

Bir dili öğrenmenin en hızlı ve en etkili yolu, o dile maruz kalmaktır. Kendi anadilinizin konuşulmadığı bir ortamda, öğrenim çok daha hızlı gelişirken öğrenilen bilgiler kullanıldıkça daha kalıcı hale gelir.

İngilizce günümüzde bilinmesi neredeyse zorunlu hale gelmiştir. İş dünyasında aranan bir nitelik olmasının yanı sıra, günlük hayatta da bir çok alanda karşımıza çıkmaya başladı. Peki bu dili, yerinde öğrenmeye ne dersiniz?

Kanada, Amerika, İngiltere ve Malta; İngilizce’ nin resmi dil olarak kullanıldığı, ve dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerdir. Başlangıç seviyesinden akademik İngilizce’ ye, anlaşmalı olduğumuz dil okulları her seviyedeki öğrenciye hitap etmektedir. Okul tarafından yapılan seviye tespit sınavları, sizi en uygun olan sınıflara yerleştirecek ve hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır. University Pathway programları sayesinde kolej ve üniversitelere geçiş yapmanıza imkan sağlayan programlar da  seçenekler arasında sunulmaktadır.

Dil öğrenmenin yanı sıra dil okullarının sunduğu çok çeşitli aktiviteler ile gitiğiniz ülkedeki turistik yerleri gezip görebilecek, farklı bir kültürü derinlemesine keşfetmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Sınıflardaki öğrencilerin farklı ülkelerden olmasına dikkat edildiği için, bir çok farklı ülkeden ve kültürden öğrenci ile arkadaşlık kurabilirsiniz. Okulların sunduğu aile yanında kalma, yurtta kalma seçenekleri yanında, konaklamanızı kendiniz ayarlamayı da seçebilirsiniz. Ayrıca havaalanından karşılama ve havaalanına bırakma hizmetleri ile ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetlerimiz ücretsiz olduğu için para odaklı değil, yalnızca size en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Memnuniyetinizin bizim için en önemli husus olduğundan emin olabilirsiniz.